حفظ حریم شخصی

حفظ حریم شخصی در نومه
فروشگاه اينترنتي http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png ضمن رعايت حريم خصوصي کاربران خود، از کليه کاربران  تقاضا مي نمايد جهت بهره مندي بيشتر از امکانات سايت و همچنين عضويت در خبرنامه و شرکت در قرعه کشي هاي دوره اي سايت http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png، در سايت ثبت نام نموده و ضمن ارائه مشخصات دقيق شامل نام ، آدرس محل سکونت، ايميل،شماره تماس و ساير موارد خواسته شده، ما را در ارائه خدمات دقيق تر و سريع تر ياري نماييد.
ضمنأ خاطر نشان مي نمايد کليه اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام در سايت کاملا محرمانه بوده و فروشگاه http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png متعد مي گردد از ارائه اطلاعات شخصي کاربران به افراد غير (جز در موارد خاص قضايي) خودداري نمايد.
شماره تماس هاي فروشگاه http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png تنها شامل شماره هاي درج شده در منوي تماس با ما و در فوتر بالاي سايت مي باشد و هرگونه تماس و يا ارسال پيامک  از شماره هاي غير، با کاربران گرامي تخلف و سوء استفاده از اطلاعات کاربران مي باشد.از کاربران گرامي تقاضا مي گردد هرگونه تماس و يا ارسال پيامک با شماره هاي غير را به پشتيباني http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png از طريق ايميل info@nomeh.ir  و يا info.nomeh@gmail.com  و يا شماره تماس 33329053-031 اطلاع دهند.
در راستاي رعايت شئونات اخلاقي و اجتماعي کليه نظرات ثبت شده ذيل محصولات سايت http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png مي بايست ابتدا توسط مديريت فروشگاه بازبيني و تائيد گردد و سپس در سايت نمايش داده مي شود.لذا کليه نظرات حاوي مطالب غيراخلاقي و مغاير با شئونات اسلامي مطابق با قوانين مبارزه با جرائم رايانه اي حذف و قابل پيگرد خواهد بود.
از کاربران گرامي تقاضا مي گردد در حفظ رمز ورود به سايت خود کوشا بوده و از افشاي آن به ديگران جهت جلوگيري از سوء استفاده ديگران، خودداري نمايند.
فروشگاه اينترنتي  http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png، با استفاده از پروتکل و سرورهاي امنيتي و گواهينامه هاي اس اس ال و فيلترينگ هوشمند ربات هاي مخرب از اطلاعات کاربران خود محافظت مي نمايد.
ما در فروشگاه اينترنتي http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png برآنيم تا لذت خريدي سريع و آسان را با نهايت امنيت براي کاربران مان به ارمغان آوريم.
فروشگاه اينترنتي http://www.nomeh.ir/image/catalog/Nomeh/logo22474.png
http://nomeh.ir
info@nomeh.ir
info.nomeh@gmail.com
www.facebook.com/info.nomeh
www.instagram.com/nomeh.ir
031-33329053
09137400165