فروشگاه اينترنتي نومه ضمن رعايت حريم خصوصي کاربران خود، از کليه کاربران تقاضا مي نمايد جهت بهره مندي بيشتر از امکانات سايت و همچنين عضويت در خبرنامه و شرکت در قرعه کشي هاي دوره اي سايت بيشتر از امکانات سايت و همچنين عضويت در خبرنامه و شرکت در قرعه کشي هاي دوره اي سايت نومه، در سايت ثبت نام نموده و ضمن ارائه مشخصات دقيق شامل نام ، آدرس محل سکونت، ايميل، شماره تماس و ساير موارد خواسته شده، ما را در ارائه خدمات دقيق تر و سريع تر ياري نماييد.
ضمنأ خاطر نشان مي نمايد کليه اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام در سايت کاملا محرمانه بوده و فروشگاه نومه متعهد مي گردد از ارائه اطلاعات شخصي کاربران به افراد غير (جز در موارد خاص قضايي) خودداري نمايد گردد.
شماره تماس هاي فروشگاه نومه تنها شامل شماره هاي درج شده در منوي تماس با ما و در فوتر بالاي سايت مي باشد و هرگونه تماس و يا ارسال پيامک شامل شماره هاي درج شده در منوي تماس با ما و در فوتر بالاي سايت مي باشد و هرگونه تماس و يا ارسال پيامک  از شماره هاي غير، با کاربران گرامي تخلف و سوء استفاده از اطلاعات کاربران مي باشد. از کاربران گرامي تقاضا مي گردد هرگونه تماس و يا ارسال پيامک با شماره هاي غير را به پشتيباني نومه از طريق ايميل info@nomeh.ir و info.nomeh@gmail.com و يا شماره تماس 33329053-031  اطلاع دهند.
در راستاي رعايت شئونات اخلاقي و اجتماعي کليه نظرات ثبت شده ذيل محصولات سايت نومه مي بايست ابتدا توسط مديريت فروشگاه بازبيني و تائيد گردد و سپس در سايت نمايش داده مي شود.لذا کليه نظرات حاوي مطالب غيراخلاقي و مغاير با شئونات اسلامي مطابق با قوانين مبارزه با جرائم رايانه اي حذف و قابل پيگرد خواهد بود.

از کاربران گرامي تقاضا مي گردد در حفظ رمز ورود به سايت خود کوشا بوده و از افشاي آن به ديگران جهت جلوگيري از سوء استفاده ديگران، خودداري نمايند.
فروشگاه اينترنتي نومه، با استفاده از پروتکل و سرورهاي امنيتي و گواهينامه هاي اس اس ال و فيلترينگ هوشمند ربات هاي مخرب از اطلاعات کاربران خود محافظت مي نمايد.
ما در فروشگاه اينترنتي نومه برآنيم تا لذت خريدي سريع و آسان را با نهايت امنيت براي کاربران مان به ارمغان آوريم.
فروشگاه اينترنتي نومه
http://nomeh.ir
info@nomeh.ir
info.nomeh@gmail.com
www.facebook.com/info.nomeh
www.instagram.com/nomeh.ir
031-33329053
09137400165